Yasal Uyarılar

Saadet Şen Öner websitesinde (www.saadetsenoner.com) yer alan makale, yazı ve eğitim programlarının tüm fikri mülkiyet hakları site sahibi Saadet Şen Öner’e aittir. Ücretsiz yazı ve makaleler ile ücretli eğitim programları hiçbir şekilde kopyalanamaz ve üçüncü kişilerle paylaşılamaz. İşbu websitesinde yer alan tüm içerik bireysel bilgi edinme amaçlıdır.

Saadet Şen Öner websitesinde (www.saadetsenoner.com) verilen bilgiler tamamen ve bütünüyle genel eğitim ve bilgi amaçlıdır. Bu bilgiler hiçbir şekilde bir doktorun, tıp profesyonelinin, psikoloğun veya herhangi bir konuyla ilgili başka bir kamu görevlisi veya profesyonelin vereceği bilgi ve yönlendirmenin yerine geçmez. Saadet Şen Öner işbu websitesinde yer alan eğitim ve bilgilerin uygulanmasından ve sonuçlarından herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Saadet Şen Öner (veya herhangi bir şirketinin) sağladığı bilgilerin amacı yasal, tıbbi veya konusuyla ilgili bir profesyonelin vereceği tavsiye veya bilginin yerine geçmek değildir. Kendinizin veya çocuğunuzun sağlığı ile ilgili her konuda, bir tıp doktoruna veya pedagoga danışmalısınız. Acil durumlar için de, sağlık merkezlerinin acil servis bölümlerine ulaşmalısınız. Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından site sahibi asla sorumlu değildir.

Danışmanlık hizmetleri, koçluk hizmetleri, online eğitimler veya websitesi içindeki dökümanlar klinik veriler değildir. Hiçbir şekilde psikolojik tedavi veya iş tavsiyesi olarak nitelendirilemezler. Yer alan bilgiler, makale, yazılar veya eğitimler klinik değerlendirme veya psikolojik bir değerlendirme değildir, bunlar için mutlaka bir uzmana danışılması gerekmektedir.

Danışmanlık hizmetleri, koçluk hizmetleri veya online eğitimler herhangi bir sonucu garanti etmemektedir. Koçluk ilişkisine girenler veya eğitim alanlar, sonuç almakta kendilerinin sorumlu olduğunu bilir ve beklenen sonucu alamaması halinde Saadet Şen Öner (veya şirketlerini) sorumlu tutmayacağını kabul ve taahhüt eder.

Site kullanıcılarının alacağı kararlar, uygulamalar, duygular ve sonuçlarından kullanıcılar kişisel olarak sorumludurlar. Site kullanıcıları, sitede yer alan içerikten ötürü, kullandıkları dökümanlar, teknikler, aldıkları koçluk veya aldıkları bir bilgi yüzünden kendilerinin veya üçüncü kişilerin uğrayacağı zararlardan Saadet Şen Öner’i (veya şirketlerini) sorumlu tutamayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.

Saadet Şen Öner (veya şirketleri), herhangi bir sebepten dolayı servis vermeyi kabul etmeyebilir.

Ücretli koçluk seanslarında paylaşılan tüm bilgiler gizlidir. Kişinin şahsi bilgileri hiçbir şekilde başkası ile paylaşılmayacaktır.

Saadet Şen Öner websitesinde (www.saadetsenoner.com) yapıcı yorumlarınızı paylaşmanızı özellikle takdir ederken, yapıcı olmayan ve ortama negatif / nefret içerikli veya diğer rahatsız edici yorumlar silinecek ve ortamda paylaşılmayacaktır. Uygunsuz yorumlarda bulunanlar hakkında yasal yollara başvurulacağı hatırlatılır.

Saadet Şen Öner (veya herhangi bir şirketi) bu yasal uyarıyı herhangi bir zaman veya zamanlarda değiştirmeye yetkilidir.

Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.